Luxury Modern Condo 2 Las Vegas

Las Vegas
Appartement Luxury Modern 2
7.0 Goed
18 beoordelingen

Luxury Modern Condo 2 Las Vegas

4200 South Valley View Boulevard, Las Vegas, Verenigde Staten Kaart weergeven
Luxury Modern Condo 2 Las Vegas ligt in Las Vegas, binnen 25 minuten wandelafstand van Aria Resort & Casino, en biedt spafaciliteiten zoals een bubbelbad. Dit appartement bevindt zich in de West of the Las Vegas Strip wijk, binnen 2 km van de Miracle Mile Shops bij Planet Hollywood.
Dit appartement is binnen 10-minuten rijafstand van het Madame Tussauds Las Vegas te vinden. Het THEhotel at Mandalay Bay ligt binnen 2,1 km van Luxury Modern Condo 2 en 5 km van de luchthaven McCarran International.
Het appartement biedt uitzicht op het zwembad en heeft een patio, een balkon en een kleedruimte uitgerust met airconditioning. Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van Luxury Modern Condo 2, voorzien van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Deze accommodatie heeft een eersteklas ligging op een klein stukje lopen van treinstation Monorail - MGM Grand. Er is ook een zwembad waar gasten kunnen ontspannen.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Zwembad
  • Spa en ontspanning
  • Airconditioning
  • Huisdieren
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Las Vegas
Bezienswaardigheden
  • The Pearl Concert Theater - 400 m
  • The Buffet Bellagio - 850 m
  • The Cosmopolitan of Las Vegas - 850 m
  • Palms Casino Resort - 400 m
  • Wild Wild West Gambling Hall - 1.4 km
  • Harrah's Las Vegas - 1.4 km
  • Aria Resort & Casino - 850 m
  • Excalibur Hotel-Casino - 1.1 km
Luchthavens
  • McCarran International - 7.2 km
Treinstations
  • Monorail - Flamingo/ Caesar's Palace Station - 1.9 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • Huisdieren toegestaan

Eten

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Sport en recreatie

  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Verwarmd zwembad
  • Ligstoelen
  • Jacuzzi

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Patio
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Vloerbedekking
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Zwembad
  • Spa en ontspanning
  • Airconditioning
  • Huisdieren

Hotelbeleid

Inchecken: van 15:00 tot 23:00
Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Do 30 Jul
Vrij 31 Jul
Gasten
Hotels in Las Vegas aan het zoeken